Jak zdobyć atrakcyjny zawód: dobrze płatny a praca jest od zaraz - poradnik online

<
 • DANE ADRESOWE

   

  w czym mogę pomóc?

  biuro(at)gddm.com.pl

  Zd Wola Paprocka 86

  znajdź mnie na Youtube

 • PROGRAMOWANIE

   

  JavaScript HTML CSS

  jQuery jQuery Mobile

  node.js React Angular

  ES6 babel rollup karma

 • GRAFIKA ANIMACJA

   

  grafika na strony www

  grafika reklamowa

  animacja 2D i 3D

  grafika 2D i 3 D

 • DORADZTWO

   

  doradztwo IT

  doradztwo biznesowe

  usługi IT

  analizy biznesowe i IT

 • SZKOLENIA

   

  technologie IT

  marketing

  zarządzanie

  projekty metodologia

>

Jak zdobyć atrakcyjny zawód: dobrze płatny a praca jest od zarazJak zdobyć atrakcyjny zawód: dobrze płatny a praca jest od zaraz - poradnik online

Witam serdecznie wszystkich, którzy są na etapie zastanawiania się co dalej robić w życiu zawodowym. Z czego żyć? Jak zarabiać pieniądze i nie musieć martwić się o pracę.

Może masz już zawód, ale czujesz, że to nie jest praca dla Ciebie?

Może masz zawód, ale nie możesz znaleźć żadnej ciekawej oferty pracy?

A może po prostu jesteś na etapie wyboru: co dalej z moim życiem? Skończyłeś/aś szkołę podstawową, gimnazjum, liceum, technikum i chcesz pójść do pracy. A nie wiesz jaka praca jest dla Ciebie, ani też jak zdobyć przydatne na rynku kwalifikacje, czyli takie dzięki którym będziesz mógł/mogła wybierać i przebierać wśród ciekawych i atrakcyjnych finansowo ofert pracy?

W takim razie dobrze trafiłeś/aś. W tej części poswojsku.info opiszemy kilka ciekawych zawodów. Wskażemy kwalifikacje i kompetencje, które umożliwią zdobycie atrakcyjnej oferty pracy.

Jak zdobyć atrakcyjny zawód: dobrze płatny a praca jest od zaraz

Zaczynamy od pracy w księgowości. Praca księgowego/ej jest bardzo atrakcyjna, a wcale nie trzeba aż tak dużo wiedzieć, aby zostać na początek w pracy stażystą działu księgowego, potem specjalistą w dziale księgowości, a potem (już przy odrobinie szczęścia) samodzielnym księgowym, co umożliwia samodzielne prowadzenie księgowości nawet dla kilku firm. Wskażemy także pracę księgowego od strony małych firm – przy księgowości uproszczonej.

Kolejnym omówionym zawodem będzie praca dla informatyka: zawód grafika – informatyka, a następnie informatyka – programisty. A pamiętać należy, że pracy dla w.w. zawodów jest ciągle duuużo więcej niż zasobów pracy w tych zawodach.

Ale najważniejsze i to sobie dobrze zapamiętaj! Prawie każda praca to może być atrakcyjne zatrudnienie z dobrym wynagrodzeniem. Bo jeżeli jesteś w czymś bardzo dobry/a, to praca będzie dawała dużo satysfakcji, a i na pewno jakość Twojej pracy będzie dostrzeżona i odpowiednio doceniona przez pracodawcę. A co jeżeli jesteś bardzo dobry/a na swoim stanowisku a pracodawca tego nie chce dostrzec, i nie potrafi Ciebie docenić? Zmień pracodawcę! To jedyny skuteczny sposób na lepszą pracę i lepsze zarobki :).

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą serią o pracy, zawodach i płacach.

 A teraz możesz już przejść do pierwszego opisywanego zawodu - Księgowy/a: http://www.poswojsku.info/kariera/Jak-zostac-ksiegowym-ksiegowa-dobry-za...

Zobacz podobny artykuł do: Jak zdobyć atrakcyjny zawód: dobrze płatny a praca jest od zaraz

ZAPISY NA SZKOLENIA ON-LINE elearning: księgowość, rachunkowość

Aby skorzystać ze szkolenia elearning w formule on-line należy:

Cennik szkoleń elearning )

 • złożyć zamówienie mailem na określony moduł - wskazujące kto i co zamawia (Imię Nazwisko, Adres zamieszkania, a w przypadku firmy danych niezbędnych do wystawienia faktury VAT) - adres: szkolenia@poswojsku.pl oraz
 • dokonać wpłaty kwoty, zgodnej z naszym cennikiem ( Cennik szkoleń elearning ), właściwej dla danego zamówienia na nasze konto:

Bank: PKO BP SA, Konto bankowe:  89 1020 3437 0000 1902 0119 6930

poswojsku.pl sp. z o.o., ul. Paprocka 86, 98-220 Zduńska Wola

NIP  8291721598, REGON  100843936

Złożenie zamówienia i dokonanie płatności za dany kurs jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu szkoleń elearning. Dokumenty potwierdzające nabycie naszego szkolenia (fakturę) oraz Certyfikat przesyłamy mailem, na co Zamawiający wyraża zgodę dokonując w.w. wpłaty. Dostęp do Kursu Uczestnik zamawiający kurs otrzyma w ciągu 7 od wpłynięcia na nasze konto w.w. kwoty, ale jeżeli sprawa jest pilna – możemy przyznać dostęp tego samego dnia, którego wpłynie do nas w.w. kwota za szkolenie.